Elit Erkekleri Elit Bayanlar, U23

  • DSC 0170  Portakizli iki,  Rosa David ve Tiago Jorge
  • DSC 0171  Abdulkadir Kelleci, Marek Konwa
  • DSC 0172  Belkçıkalı Sporcu Pietter Geluykens
  • DSC 0173
  • DSC 0176  Polonyalı Sporcu Marek Konwa
  • DSC 0177  Yunan Sporcu Alexandros Iordanidis
  • DSC 0178  Bilal Akgül, Başlama çizgisinde
  • DSC 0182
  • DSC 0185  Ali Çakas
  • DSC 0186  Mehmet Sevinç
  • DSC 0187  Marek ve Rosa
  • DSC 0188  Bilal Akgül yarış öncesi lastik ayarlarını kontrol ediyor.
  • DSC 0189  Elit Erkekler ön sırası
  • DSC 0190  Bilal Akgül
  • DSC 0191
  • DSC 0192  Kamil Akalp
  • DSC 0193  Marek Konwa
  • DSC 0194  Rus Sporcu Gogolev Antoni, Inpuls Takımından
  • DSC 0195  Abdulkadir Kelleci Brisaspor
  • DSC 0196  Yusuf Cabık, Salcano Arnavutköy
  • DSC 0197  Bayram Akgül, Salcano Yönetim Kurulu Üyesi
  • DSC 0198
  • DSC 0199  Bilal Akgül ve Federasyon Başkanı Emin Müftüoğlu
  • DSC 0200  Hamza Kansız, Salcano Arnavutköy
  • DSC 0201  Aram Tabar
  • DSC 0202
  • DSC 0203  İsal Ünal, Brisaspor
  • DSC 0204
  • DSC 0207  Abdulkadir Kelleci, Brisaspor
  • DSC 0208  İlk patika girişi, Marek ve Tiago
  • DSC 0209
  • DSC 0210
  • DSC 0211  Yavuz Kilim, Bursa Nilüfer Belediye Spor
  • DSC 0212
  • DSC 0213  Marek ve Tiago
  • DSC 0214  Rosa ve Bilal
  • DSC 0215  Abdulkadir ve Hamza
  • DSC 0216  Hamza Kansız
  • DSC 0217  Kamil Akalp
  • DSC 0218  U23 birincisi, Dimitrios Antoniadis
  • DSC 0220  Alexandros Iordanidis
  • DSC 0221  Temucin Garzan,Rivamad Gençlik Spor, Aynı zamanda parkurda emeği olan bir sporcu.
  • DSC 0223
  • DSC 0224
  • DSC 0225
  • DSC 0226
  • DSC 0227
  • DSC 0228
  • DSC 0230  Ayris Işık, Kocaeli GSGM
  • DSC 0233  Marek Konwa, Milka Superior MTB Team
  • DSC 0234  Tiago Jorge, Portekiz Milli Takımı
  • DSC 0236  Bilal Akgül, Brisaspor
  • DSC 0237  Gogolev Anton, Impuls
  • DSC 0238  Abdulkadir Kelleci, Brisaspor
  • DSC 0239  Hamza Kansız
  • DSC 0240
  • DSC 0241
  • DSC 0242  Sina Soluksaran, I.R. IRAN
  • DSC 0243
  • DSC 0244
  • DSC 0245
  • DSC 0246
  • DSC 0247
  • DSC 0248
  • DSC 0249  Besik Gavasheli, Gürcü Milli Takımı
  • DSC 0250  Aleksa Maric, Salcano Fabrika Takımı
  • DSC 0251
  • DSC 0252  İsak Ünal, Brisaspor
  • DSC 0253  İsak Ünal, Brisaspor
  • DSC 0254  Aram Tabar
  • DSC 0255  Charom Mollaahmetalioğlu, A.S.Proteas
  • DSC 0256
  • DSC 0257
  • DSC 0258
  • DSC 0259
  • DSC 0260  Danimarka sporcu Helle Bachmann, Racing29ers
  • DSC 0261  Rikke Kornving, Racing29ers
  • DSC 0262  Esra Kürkçü,
  • DSC 0263  Semra Yetiş, Brisaspor
  • DSC 0264  Eda Konuk,
  • DSC 0265  Sadık Çakırı, Edirne BSK
  • DSC 0267  Marek Konwa
  • DSC 0268
  • DSC 0271  Hamza Kansız
  • DSC 0274  Temucin Garzan,Rivamad Gençlik Spor
  • DSC 0273
  • DSC 0275
  • DSC 0276
  • DSC 0277  Temucin Garzan,Rivamad Gençlik Spor
  • DSC 0278  İsmail Demirkan, Tekirdağ Belediye Spor
  • DSC 0279
  • DSC 0280
  • DSC 0281  Tiago Jorge, Portekiz Milli Takımı
  • DSC 0282
  • DSC 0283
  • DSC 0284  Bilal Akgül, Brisaspor
  • DSC 0285  Esra Kürkçü,
  • DSC 0286  Semra Yetiş, Brisaspor
  • DSC 0287  Hamza Kansız, Salcano Arnavutköy
  • DSC 0288
  • DSC 0289  Eda Konuk
  • DSC 0290  Sina Soluksaran
  • DSC 0291  Ali Çakas
  • DSC 0292  İsak Ünaş ve Aleksa Mariç
  • DSC 0293  Yusuf Çabık, arkadaki sporcu ise Kamil Akalp
  • DSC 0294  Kamil Akalp
  • DSC 0295
  • DSC 0296  mehmet Sevinç, NHG Cycling
  • DSC 0297  Gürcü Milli Takımından Besik Gavasheli
  • DSC 0298
  • DSC 0301  Aram Tabar
  • DSC 0302
  • DSC 0303
  • DSC 0304
  • DSC 0305
  • DSC 0306  Semra Yetiş, Brisaspor
  • DSC 0307  İsak Ünal,
  • DSC 0308  Ali Cakas
  • DSC 0309
  • DSC 0310
  • DSC 0311  Yusuf Cabık, Salcano Arnavutköy
  • DSC 0312  Esra Kürkçü,
  • DSC 0313  Marek 8. turda son yokusu yine bisiklet üzerinde çıkıyor.
  • DSC 0314
  • DSC 0315  Rosa David
  • DSC 0316  Gogolev Anton, Impuls
  • DSC 0317  Bilal Akgül, Brisaspor
  • DSC 0318  Abdulkadir Kelleci, Brisaspor
  • DSC 0319  Hamza Kansız, Salcano Arnavutköy
  • DSC 0320  Danimarkalı Rikke ve Helle
  • DSC 0321  Sina Soluksaran, I.R. Iran
  • DSC 0322  İsak Ünal, Brisaspor
  • DSC 0323  Marek Konwa, Milka Superior
  • DSC 0324  Ali Cakas
  • DSC 0325  Rosa David, arkadan gelen bayan sporcu ise Ukraynalı Iryna Popova
  • DSC 0326  Yusuf Cabık
  • DSC 0327  Tiago Jorge, Portekiz Milli Takımı
  • DSC 0328  Rikke Kornvig son tura giriyor,
  • DSC 0329
  • DSC 0330
  • DSC 0331
  • DSC 0332
  • DSC 0333  Marek Konwa birinci olarak bitiş çizgisi üzerinde
  • DSC 0334  Rosa david ikinci oluyor.
  • DSC 0335  Rikke Kornving Elit Bayanlarda birinci oluyor.
  • DSC 0336  Rikke'nin ardından Helle Bachmann ikinci oldu.
  • DSC 0337  Elit Erkeklerde Tiago Jorge 3. oluyor.
  • DSC 0338
  • DSC 0339
  • DSC 0340
  • DSC 0341  Bilal yarışı 5. olarak tamamlıyor.
  • DSC 0342
  • DSC 0343