U17 Yıldız Bayanlar Joniors Masters

U17, Yıldız Bayanlar, Joniors, Masters
  • DSC 0001
  • DSC 0003  Ömer Kansız, yarış başlamadan zincir kopartıyor.
  • DSC 0004  Abdulsamet Kıv, SPD kilitleri ayarlanıyor.
  • DSC 0005  Emre çeviker, Salcano Aldosk
  • DSC 0006  günday İnançoğlu, Macem
  • DSC 0007  Mesude Şenol, Salcano Aldosk
  • DSC 0008  Buşra Önder, Salcano Aldosk
  • DSC 0009  Arzu Yaras, Salcano Aldosk
  • DSC 0010  Tolga Ertolga, Ege Pedal SK
  • DSC 0011  Erol Özbey,
  • DSC 0012  Bora Tirki,
  • DSC 0013  Kemal Merkit, Yarışa bir gün önce kaydını yaptıramadığı için yarışamadı.
  • DSC 0014  Mahmut Karabiber, Gaziantep Bisiklet, güzel bir yarış çıkartarak Mater kategorisinde 3. oldu
  • DSC 0015  Ömer ve Agit, ilk tur
  • DSC 0016
  • DSC 0017
  • DSC 0018
  • DSC 0019
  • DSC 0021
  • DSC 0022  Burak İzmirlioğlu
  • DSC 0023  Hüseyin Çelebi, Trabzon Ferdi
  • DSC 0026  İbrahim Küçükdoğan
  • DSC 0028  Tufan Sagnak,
  • DSC 0030
  • DSC 0031
  • DSC 0032
  • DSC 0033  Deniz Tatari
  • DSC 0034  Mustafa Ekren, Nilüfer Belediye Spor
  • DSC 0035
  • DSC 0036
  • DSC 0037  Mustafa Güner, Salcano Aldosk
  • DSC 0038  Soner Eken, Salcano Aldosk
  • DSC 0039  Duran Akbaş, Salcano Aldosk
  • DSC 0040  Gunday İnançoğlu, Macem
  • DSC 0041  Yunus Çoban,
  • DSC 0042
  • DSC 0043
  • DSC 0044
  • DSC 0045
  • DSC 0046
  • DSC 0047
  • DSC 0048
  • DSC 0049
  • DSC 0050
  • DSC 0051
  • DSC 0052
  • DSC 0053
  • DSC 0054  Mesude Şenol, Salcano Aldosk
  • DSC 0055  Büşra Önder, Salcano Aldosk
  • DSC 0056
  • DSC 0057
  • DSC 0058  Arda Alibaba, Magem
  • DSC 0060  Muammer Yıldız,
  • DSC 0061
  • DSC 0063
  • DSC 0064  Oğuz Özcelik, Salcano Arnavutköy
  • DSC 0065
  • DSC 0066  Bora Tirki,
  • DSC 0067  Musta Koklu, Salcano Aldosk. Yarışı birinci olarak bitirdi.
  • DSC 0070  Soner Eken, Salcano Aldosk. Yarışı üçüncü olarak bitirdi.
  • DSC 0072  Tolga Akdeniz, Nilüfer Belediye Spor
  • DSC 0073  Erol Özbey
  • DSC 0074  Ali İhsan Taş,
  • DSC 0076
  • DSC 0077
  • DSC 0078  Berk Çakır, Nilüfer Belediye Spor
  • DSC 0079  Ender Akalan, Delta SK
  • DSC 0080
  • DSC 0081  Sadık Dedeoğlu, Delta SK
  • DSC 0082  Hüseyin Güllüoğlu, +40 Master kategorisinde 3. olarak yarışı tamamladı.
  • DSC 0083  Mehmet Emin Yılmaz, Erdemir Spor
  • DSC 0084  Yılmaz Çardak
  • DSC 0085  Agit Salman, Brisaspor
  • DSC 0086  Ömer Faruk Kansız, Salcano Arnavutköy
  • DSC 0087
  • DSC 0088
  • DSC 0089  Muammer Yıldız
  • DSC 0090  Korcan Gürakın, Ege Pedal SK
  • DSC 0091
  • DSC 0092
  • DSC 0093  Beytullah Esin, Riva Macera
  • DSC 0094  Oğuz Özçelik, Salcano Arnavutköy
  • DSC 0095  Bora Tirki,
  • DSC 0096  Mustafa Koklu, Salcano Aldosk
  • DSC 0097
  • DSC 0098
  • DSC 0099  Soner Eken, Salcano Aldosk
  • DSC 0100
  • DSC 0101
  • DSC 0102  Burak İzmirlioğlu
  • DSC 0103  Abdulsamet Kıv,
  • DSC 0104  Mustafa Güner, Salcano Aldosk
  • DSC 0106
  • DSC 0107  Erol Özbey
  • DSC 0108  İbrahim Küçükdoğan
  • DSC 0109
  • DSC 0110  Gamze Kıyas, Salcano Aldosk
  • DSC 0111  Tuğberk Fevzi Gorpeli, Alanya Belediye Spor
  • DSC 0112
  • DSC 0113
  • DSC 0114  Ender Akalan, Delta SK
  • DSC 0115
  • DSC 0116
  • DSC 0117  Agit Salman,
  • DSC 0118  Hüseyin Güllüoğlu
  • DSC 0119  Ömer Faruk Kansız
  • DSC 0120
  • DSC 0121
  • DSC 0122  Muammer Yıldız
  • DSC 0123
  • DSC 0124
  • DSC 0125
  • DSC 0126  Mahmut Karabiber, Gaziantep Bisiklet
  • DSC 0127
  • DSC 0128
  • DSC 0129
  • DSC 0130  Bora Tirki
  • DSC 0131
  • DSC 0132  Hüseyin Topal, Yakındoğu Ünv.
  • DSC 0133
  • DSC 0134
  • DSC 0136  Burak İzmirlioğlu,
  • DSC 0137  Abdulsamet Kıv
  • DSC 0138
  • DSC 0139
  • DSC 0140
  • DSC 0141
  • DSC 0142
  • DSC 0143
  • DSC 0144
  • DSC 0145
  • DSC 0146
  • DSC 0147
  • DSC 0148
  • DSC 0149
  • DSC 0150
  • DSC 0151
  • DSC 0152
  • DSC 0153
  • DSC 0154
  • DSC 0155
  • DSC 0156
  • DSC 0157
  • DSC 0158
  • DSC 0159
  • DSC 0161
  • DSC 0162
  • DSC 0163
  • DSC 0164
  • DSC 0165
  • DSC 0166
  • DSC 0167
  • DSC 0168
  • DSC 0169